Jako studentka jsem hledala něco, co mi pomůže vydělat peníze a dopřát si více, než jen ubytování na koleji a oběd v menze. Na nic víc mi nezbývalo a tak jsem hledala práci, která mi pomůže vydělat alespoň trochu peněz. Zkusila jsem několik brigád, ale jelikož je studium celkem náročné, nějak se mi nedařilo s ním práci skloubit. Ve škole jsem potom byla unavená a často jsem se nestíhala učit.

Rozhodla jsem se tedy, že si najdu nějakou práci z domova, kterou bych mohla vykonávat ve volných chvílích a pořád mi zbylo čas na školu i odpočinek. Moje představa o najití této práce byla docela naivní, protože jsem netušila, že internet je plný podvodů, které se jen snaží z lidí vytáhnout peníze, pod záminkou nabídky práce. Když jsem pročítala různé práce z domova diskuze, už jsem to chtěla pomalu vzdát, ale narazila jsem na inzerát přivýdělku formou prodeje kosmetiky. Jelikož jsem o svou pleť vždy dbala, rozhodla jsem se to zkusit, už jenom kvůli slevě na výrobky, které bych mohla používat. Firma Avon je velmi známá, takže jsem věděla, že nejde o podvod. Akorát jsem si nebyla jistá, jestli si zrovna já touto formou dokážu vydělat nějaké peníze. Jednou jsem ale zkusila vzít do třídy katalog a všechny holky se kolem něj ihned sesypaly a začali psát věci, které by si chtěli objednat. Tak jsem zjistila, že tato práce je velmi jednoduchá. Nyní mám zákaznice mezi spolužačkami a jejich rodinami i mezi jinými svými známými a vydělám si měsíčně kolem 5 000,- měsíčně, což je pro studentský život více než dostačující.

Jestliže stejně jako dřív já hledáte nějakou nenáročnou a spolehlivou formu přivýdělku, snad Vám tato práce z domova recenze pomůže dobře si vybrat. Já už mám své jasné a rozhodně vím, že s touto formou práce budu rozhodně pokračovat i po škole.

Pro ty, které moje zkušenost rozhoupala k tomu stát se také Avon lady, zde je odkaz na stránky, kde se můžete dočíst více. https://www.avon.cz/