Jako student, žijící na koleji jsem neměl příliš velký životní standard. Kromě obědů v menze bylo moje stravování velmi skromné, neboť jsem se snažil ušetřit, abych alespoň jednou týdně mohl s kamarády zajít na dvě piva a užít si trochu zábavy. Moc jsem ale nechápal, proč to vypadá, že jsem jediný, kdo pořád nemá peníze. Řekl jsem si, že je na čase to změnit a musím si najít nějakou brigádu.

Tento úkol ale nebyl příliš snadný. Většina brigád, co se studentům nabízí, jsou za celkem mizerné peníze. Navíc jsem příliš nevěděl, jak skloubit školu, čas na učení, odpočinek a práci, aby všechno bylo nějakým způsobem efektivní. Napadla mě myšlenka, že bych mohl pracovat z domova. Teď už jen zbývalo najít práci, která by skutečně stála za to. Pročítal jsem různé práce z domova recenze a mezi tolika negativními byl docela problém najít nějaké pozitivní. Ovšem našli se. Našel jsem nabídku na psaní článků. Práce z domova diskuze tento způsob práce většinou chválili a tak jsem se rozhodl to zkusit.

Jako student jsem byl vytrénovaný ze seminárních prací a tak mi psaní celkem šlo. Z počátku jsem si vydělal pouze nějakých pár stovek měsíčně, ale to mi pokrylo chození na pivo s kamarády a postupně jsem svůj výdělek zvýšil na několik tisíc. Nejlepší na tom je, že je pouze na mě, kolik toho napíšu a kolik si vydělám. Práci se mohu věnovat, když na to zrovna mám čas a nemusím tak omezovat přípravu do školy, odpočinek ani zábavu.

Pokud Vás zajímají práce z domova zkušenosti, tak moje zkušenost je jednoznačně pozitivní. Když se člověk naučí, jak mají články vypadat, časem mu to jde pěkně od ruky a může si na tom vydělat skutečně nemalé peníze. Myslím, že s psaním článků jen tak nepřestanu a budu v tom pokračovat i po škole. Jednoduše vydělané peníze navíc se hodí v každé situaci.

Pokud Vás tedy láká tento typ přivýdělku, tak se podívejte na web https://www.copywriting.cz/ a pročtěte si nabídky.