Když jsem si před rokem přivodila úraz nohy a musela jít na neschopenku, začala pro mě velmi těžká doba. Najednou jsem přišla o velkou část svého platu, ale musela jsem být schopná zaplatit si léky. Najednou mi žádné peníze nezbývaly a dokonce jsem často ani neměla na zaplacení všech potřebných výdajů. Věděla jsem sice, že do práce se za několik měsíců vrátím, ale aktuální situace byla neúnosná a tak mi nezbývalo nic jiného, než si najít nějakou práci, kterou bych mohla vydělávat z domova. Byla bych se spokojila i s nějakými 2-3 tisíci měsíčně, ale zjistila jsem, že skutečně spolehlivou práci z domova je skutečně velmi obtížné najít. Internet je plný podvodných nabídek, které jsem díky bohu odhalila dříve, než jsem stačila přijít o peníze. Pročítala jsem práce z domova diskuze a zaujala mě nabídka od firmy Ofertis, která nabízela práci obchodníka po telefonu.

Zkusila jsem se tedy spojit s kanceláří firmy. Velmi mě potěšil milý přístup a slibovaná možnost kariérního růstu. Ačkoliv jsem nejdříve nevěřila možnosti výdělku kolem 30.000,-, rozhodla jsem se, že to prostě zkusím.

Jediné, co k tomu bylo potřeba, byl nějaký ten čas, mobil a počítač. Telefonování mi nikdy nedělalo problém a po počátečních rozpacích jsem se do toho dostala a nyní jsem schopna komunikovat s desítkami zákazníků denně. Moje výdělky velmi předčili mé očekávání a nakonec jsem rozhodla, že do původní práce se již nevrátím ani po úplném uzdravení.

Moje práce z domova zkušenost je taková, že nyní už se do práce vrátit nechci a vím, že tohle je způsob, jakým si můžu vydělávat. Můj úraz byl tak v podstatě mým vykoupením, ačkoliv se to tak ze začátku nezdálo. Nyní jsem ráda, že mám práci, která mě baví, mohu si ji časově přizpůsobit a velmi mi pomohla zvýšit můj životní standard.

Jestli jste také v nějaké tíživé situaci, tak to můžete určitě alespoň zkusit. http://www.ofertis.cz/ zde jsou webové stránky firmy.