Při studiu na vysoké škole jsem si vždycky chtěla najít brigádu. Peníze od rodičů mi tak akorát stačily na zaplacení koleje a jídla, ale nemohla jsem si koupit nic nového na sebe. Když jsem si chtěla vyjít s kamarádkami, musela jsem potom většinou šetřit na jídle, abych vyšla do příštího měsíce. Jenomže jsem se bála, že pokud budu docházet někam na brigádu, nebudu potom stíhat učení. Už takhle jsem toho měla hodně. Chvíli jsem dokonce zkoušela dělat servírku, ale práce byla po večerech a po návratu jsem se často ještě musela do noci učit. Takže jsem to hned po prvním měsíci vzdala. Dostala jsem spásnou myšlenku, že si najdu práci z domova, kterou bych mohla vykonávat v klidu na pokoji mezi učením, nebo i dejme tomu během některých přednášek.

Projížděla jsem tedy internet a našla spousty inzerátů. Kamarádka mě ale varovala, že většina toho jsou podvody. Pročetla jsem si tedy práce z domova recenze a zjistila jsem, že měla pravdu. Těch férových se našlo skutečně jenom pár. Raději jsem chtěla něco, u čeho bych nemusela příliš namáhat mozek a umožnila mu tak si mezi učením odpočinout. A konečně jsem našla nabídku práce formou výroby dekorativních ozdob pro firmu Selvintech s.r.o. a u toho kontakt na paní Janu Háteovou. Napsala jsem jí tedy email a ona mi poslala všechny potřebné informace. Byla velmi milá a vše mi vysvětila, tak jsem se rozhodla, že to zkusím.

Z výroby ozdob se stal můj koníček a nyní můžu do Selvintech diskuze sdělit, že je to skutečně jednoduchá práce, která Vám umožní vydělat si tolik peněz, kolik budete chtít. Je totiž jen na Vás, kolik ozdob jste schopni vyrobit a za jak dlouho. Mě to moc baví. Nyní si nemusím dělat starosti, co budu jíst, když si zajdeme s kamarádkami někam posedět a můžu si dovolit s nimi i vyrazit na nákupy. Moje Selvintech zkušenosti a recenze jsou kladné, takže můžu doporučit.

Pokud máte zájem, tak je určitě neváhejte kontaktovat. Na jejich webu http://www.dekorativni-ozdoby.cz/ se dozvíte vše potřebné a můžete je rovnou kontaktovat.